Menu

Pica 4 Formaggi
700 Lekë
Pica Rukola
Pica Athina
650 Lekë
Pica Fiorentina
650 Lekë
Pica Venecia
650 Lekë
Pica Nikolini
650 Lekë
Pica Rimni
650 Lekë
Pica Fabio
650 Lekë
Pica Vivi
650 Lekë
Pica Luigi
650 Lekë
Pica Porcini
650 Lekë
Pica Frutti di Mare
700 Lekë
Fiorentina
6000 lekë
Tomohak
8000 Lekë
Tagliatta alla Romana
1200 Lekë
Filetto il Padrino
1600 lekë
Bistecca al Barolo
1400 Lekë
Carpaccio di Manzo
1000 Lek
Fileto pule në prush
1400 Lekë
Pulkë Boboshtice me Porosi
3000 Lek
Fileto di salmone primavera
1200 Lekë
Wiener schnitzel
1000 Lek
Spageti Mare
700 Lek
Risotto alla milanese
600 Lek
Calamarata al salmone
850 Lek
Linguine agli gamberoni
850 Lek
Linguine Komisari
850 Lek
Ravioli
850 Lek
Oktapod krudo
1000 Lek
Koran krudo
1000 Lek
Açuke krudo
1000 Lek
Salmon krudo
1000 Lek
Karkalec krudo
1000 Lek
Midhje 1kg
800 Lek
Kërpudhë Tavë
Kërpudhë Tavë
600 Lek

kërpudhë, pancet, parmixhano

Brusketa con Parma
Brusketa con Parma
600 Lek
Brusketa Mozzarella
Brusketa Mozzarella
300 Lekë
Brusketa Lax Tartar
Brusketa Lax Tartar
700 Lek

rukola, pomodorini, lax

Sallatë Burrata
Sallatë Burrata
600 Lekë
Supë brokoli skampi
Supë brokoli skampi
500 Lekë
Supë Pule
Supë Pule
300 Lekë
Spageti Napoli
400 Lek

(spageti me domate SOS)

Spageti Bolognese
500 Lek

(spageti me domate SOS , mish te grirë)

Spageti Aglio E Olio
450 Lek

(spageti me vaj ulliri, hudhër, spec djegës)

Spageti Karbonara
550 Lek

(spageti, pançeta, me të verdha veze)

Spageti Frutti di Mare
600 Lek

(spageti me fruta deti, domate SOS)

Spageti con Rucola
500 Lek

(spageti me bebi domate,rukola)

Spageti con Parma
700 Lek

(spageti me borzilok SOS)

Rigatoni con Parma
700 Lek

(rigatoni, domate SOS, proshutë)

Rigatoni 4 formaggi
700 Lek

(rigatoni me 4 lloje djathrash)

Tortellini alla Panna
600 Lek

(tortellini , proshutë, panna SOS)

Tagliatelle Mare e Monti
700 Lek

(tagliatelle me kungulleshka ,kërpudha, scampi)

Penne Arrabiata
500 Lek

(penne, domate SOS, hudhër, spec djegës)

Casarecce con Pollo
600 Lek
Tagliatelle Deluxe
700 Lek

(tagliatelle me mish viçi, bebi domate , kërpudha metaksa SOS)

Spageti Mare
700 Lek

(fruta deti, roze SOS, kaçkavall)

Spageti al Pesto
500 Lek

(spageti, borzilok, SOS)

Rigatoni al Forno
600 Lek

(rigatoni, proshutë,roze SOS ,kaçkavall)

Tortellini al Forno
600 Lek
Spageti al Forno
600 Lek

(lasagna , Bolognese SOS, kaçkavall)

Lasagna al Forno
600 Lek
Pica Margarita
450 Lek

(domate SOS, kaçkavall)

Pica Kërpudhë
500 Lek

(domate SOS, kaçkavall)

Pica Sallam
500 Lek

(sallam,kaçkavall)

Pica Proshutë
500 Lek

(proshutë, kaçkavall)

Pica Napoli
500 Lek

(proshutë,sallam,kaçkavall)

Pica Kapriçoza
550 Lek

(proshutë, kërpudha, kaçkavall)

Pica Cavos
600 Lek

(proshutë, sallam, kërpudha, rukola)

Pica Milano
550 Lek

(proshutë,karcof )

Pica Verona
550 Lek

(sallam,kërpudh)

Pica Parma
700 Lek

(rukola, bebi domate, proshutë, parmixhano)

Pica Antonio
1000 Lek

(rukola, pomodorini, lax)

Pica Miki
600 Lek

(sallam,kërpudha,ullinj,speca, kapari)

Pica Havai
600 Lek

(karcof,sardele, ullinnj, kapari)

Pica Diavolo
650 Lek

(sallam, qepë,speca djegës,pançeta)

Pica Pablo
600 Lek

(sallam, proshutë,kërpudha)

Pica Amici
600 Lek

(proshutë, kërpudha,spec te kuq,hudhër)

Pica Sardele
700 Lek

( sallam,kërpudha,qep, sardele,ullinj )

Pica Scampi
1000 Lek

(me fruta deti)

Pica Ton
700 Lek

(ton,qep, ullinj)

Pica Porcini
450 Lek

(sallam pikant,ullinj, speca, kërpudha)

Pica Luigi
450 Lek

(proshutë, spec të kuq, miser)

Pica Vivi
450 Lek

(proshutë, qep, Bolognese)

Pica Fabio
450 Lek

(proshutë, qep, ullinj,hudhër)

Pica Rimni
450 Lek

(sallam, kërpudha,speca te kuq,pepperoncino)

Pica Nicolini
500 Lek

(kërpudha,qep, vezë, sardele, ullinj)

Pica Kalcone
400 Lek

(proshutë, kërpudha)

Pica Bukë
60 Lek

(brum prej pice, hudhër )

Pica Pomodori
450 Lek

(domate, ullinj, mocarela, borzilok)

Brusketa
Brusketa
200 Lek

(bukë e thekur, domate, ullinj, borzilok )

Djathi i bardhë
Djathi i bardhë
300 Lek
Djathë i bardhë
Djathë i bardhë
500 Lek

(susam dhe mjaltë)

Djathë kaçkavall
Djathë kaçkavall
400 Lek
Salcë kosi
Salcë kosi
300 Lek
Xaxiki
Xaxiki
300 Lek

(kos, kastravec, hudhër)

Sakanaki
Sakanaki
500 Lek

(djathë I bardhë, domate, hudhër, djegëse)

Patate të skuqura
Patate të skuqura
250 Lek
Patëllxhan i pjekur
Patëllxhan i pjekur
300 Lek

djathë I bardhë, hudhër

Kungulleshë e skuqur
Kungulleshë e skuqur
400 Lek
Speca
Speca
400 Lek
Perime zgare
Perime zgare
800 Lek
Qofte shtëpie 5copë
Qofte shtëpie 5copë
1000 Lek
Pita gjiro derri
170 Lek
Pita gjiro pule
170 Lek
Pita shishqebap derri
170 Lek
Pita shishqebap pule
170 Lek
Pita qofte
150 Lek
Pita llukanik
150 Lek
Pita gjiro ne pjatë
300 Lek
Pita pita me mish derri
250 Lek
Pita pita me mish pule
250 Lek
Pita pita llukanik
250 Lek
Pita pita qofte
250 Lek
Sanduiç Virginia
120 Lek

(me mish derri )

Sanduiç Miami
120 Lek

(me mish pule )

Sanduiç Boston
120 Lek

(me llukanik )

Sanduiç Detroit
120 Lek

(me qofte)

Hamburger Gringo
120 Lek

(me mish derri)

Hamburger Chicago
120 Lek

( me mish pule)

Hamburger Klasik
120 Lek

(me qofte)

Hamburger Mangas
150 Lek

(cheeseburger)

Hamburger Deluxe
200 Lek

(fileto pule)

Hamburger Teksas
200 Lek

(qofte panceto)

Hamburger Jalapeno
200 Lek

(qofte ,vezë,chili)

Hamburger Palermo
200 Lek

(rukola,mocarela, proshutë)

Belushkë në prush 1kg
2400 Lek
Koran në prush 1kg
3000 Lek
Tavë Korani 1kg
3600 Lek
Salmon 1kg
3600 Lek
Karkalec Tavë 1kg
3600 Lek
Levrek 1kg
2400 Lek
Koce 1kg
2400 Lek
Oktapod 1kg
3000 Lek
Kallamarë 1kg
2600 Lek
Barbun 1kg
2600 Lek
Karkaleca 1kg
3000 Lek
Paidhaqe derri
1400 Lek
Paidhaqe viçi 1kg
2000 Lek
Paidhaqe shqerre 1kg
2000 Lek
Tiganja 1kg
2000 Lek
Të brëndshme 1kg
2000 Lek
Mish derri në hell 1kg
1600 Lek
Mish viçi në hell 1kg
2600 Lek
Fileto pule panë kërpudhë 300g
700 Lek
Kraçka pule 1kg
1200 Lek
Sallatë Frutti di Mare
Sallatë Frutti di Mare
1400 Lekë

sallatë me fruta deti

Sallatë me Avokado
Sallatë me Avokado
600 Lek

rukola, avokado, hudhëra, limon

Sallatë Fantazia
Sallatë Fantazia
700 Lek

rukola, karkaleca, mango, bebi domate

Sallatë Mediterano
Sallatë Mediterano
700 Lek

rukola, pjepër, proshutë, arra, parmexhano

Sallatë Bisteka
Sallatë Bisteka
700 Lek

rukola, mish viçi, bebi domate, parmixhano

Sallatë Kalina
Sallatë Kalina
600 Lek

sallatë jeshile, karrota, bebi domate, fileto pule

Sallatë e provincës
Sallatë e provincës
500 Lek

sallatë jeshile, kaperi, sardele, ullinj

Sallatë Ton
Sallatë Ton
500 Lek

sallatë jeshile, ton, domate, vezë

Sallatë Greke
Sallatë Greke
500 Lek

domate, kastravec,speca, ullinj, djathë)

Sallatë e madhe Mista
Sallatë e madhe Mista
400 Lek

sallatë jeshile, karrota, kastravec, domate

Sallatë e vogël Mista
Sallatë e vogël Mista
300 Lek

sallatë jeshile, karrota, kastravec, domate

Supë peshku
Vegetarian
Supë peshku
300 Lek
Qumësht, gjalp, vezë, reçel (panini)
Qumësht, gjalp, vezë, reçel (panini)
500 Lek
Shumëllojshmëri djathrash dhe proshutash
Shumëllojshmëri djathrash dhe proshutash
1200 Lekë
Omletë me djathë të bardhë dhe domate
Non-Veg
Omletë me djathë të bardhë dhe domate
350 Lekë

Asparagus, hens egg, toasted sunflower seeds, Spenwood cheese

Omletë me pancetë, rukola dhe parmixhano
Omletë me pancetë, rukola dhe parmixhano
500 Lek
Address

164 Nguyen Xi, Binh Thanh,
Ho Chi Minh City, Vietnam

Telefon
+ 355673937393
+ 355676102026
Email
info@cavos.com
rezervime@cavos.com
Hapur
Çdo ditë nga ora 
7:00-24:00