Rreth Nesh

MIRËSEVINI NË RESTORANTIN TONË

decor-image
service-icon1

Ushqimet më të shijshme

Restoranti ynë ofton një gamë të gjerë të ushqimeve tradicionale dhe jo vetëm
decor-image
service-icon2

Komoditet

Ambjentet e Restorant Cavos ofrojnë qetësi, relaks, komoditet dhe gjithçka që kërkoni për të kaluar momente të paharrueshme
decor-image
service-icon3

Shumllojshmëri Shijesh

Kuzhina jonë ofron një shumllojshmëri të madhe të varietetve të ndryshme të shijes tradicionale por dhe prodhimet më të freskëta
decor-image

Pica Cavos

Tek Cavos, ju do të mund të shijoni pica speciale, si në asnjë vend tjetër 
në Pogradec.Merrni miqtë tuaj, të dashurën tuaj, prindërit dhe fëmijët tuaj
dhe shijoni picat më të  shijshme që kini provuar ndonjëherë!

Rezervo

Përshtypjet

ÇFARË THONË KLIENTET TANË PËR NE

decor-image

Pronoto Tani

BËJ NJË REZERVIM

decor-image

  Adresa
  Rruga Dëshmorët e Pojskës
  Përball vila Guçi, Pogradec
  Telefon
  + 355673937393
  + 355676102026
  Email
  info@cavos.com
  rezervime@cavos.com
  Hapur
  Çdo ditë nga ora 
  7:00-23:30